Lokata negocjowana w banku BPH

Dla klientów o dużych zasobach finansowych bank BPH przygotował specjalna lokatę negocjowaną. Warunki oprocentowania lokaty ustalane są indywidualnie z każdym klientem i zależą od wkładu lokaty oraz okresu na jaki klient planuje założyć lokatę. Lokata negocjowana w banku BPH charakteryzuje się wyższym oprocentowaniem w porównaniu do zwykłej lokaty. Stopa procentowa jest stała i nie ulega zmianie podczas okresu trwania lokaty. Kolejną ciekawą możliwością jaką oferuje bank to możliwość ustalenie indywidualnego okresu lokaty. Klient banku może wybrać okres od 1 dnia do 24 miesięcy.

Warunkiem założenia lokaty negocjowanej w BPH jest wpłacenie minimalnej kwoty lokaty, która w zależności   od waluty kształtuje się na następujących progach

  • Polski złoty – 50000.
  • Dolar amerykański – 10000
  • Euro – 10000

Oprocentowanie lokaty negocjowanej w banku BPH ustalane jest indywidualnie i zależy od kwoty lokaty oraz okresu na jaki planujemy założyć lokatę. Bank oferuje możliwość założenia lokaty w swoich placówkach na terenie całego kraju.

Zerwanie lokaty negocjowanej w BPH – zasady ustalane są indywidualnie z każdym z klientów.

Oprocentowanie, zasady i warunki lokaty aktualne na 12czerwca2010. W celu sprawdzenia aktualnej oferty na lokaty w banku BPH zachęcamy do odwiedzenia witryny internetowej banku lub wizytę w placówce.