Lokata terminowa „podwójne trafienie” w skok Stefczyka

Lokata terminowa „podwójne trafienie – podwójny zysk” to nowa propozycja skoku Stefczyka. Lokata zawierana jest na okres 9 miesięcy i podzielona na dwa okresy – pierwszy 3 miesięczny i drugi 6 miesięczny. Lokaty w obu z okresach mają różne oprocentowania.

Oprocentowanie lokaty:

– 7,25% w sakli roku przez pierwsze 3 miesiące trwania lokaty

– 4,50% w skali roku przez okres 6 miesięcy – drugi okres lokaty

Minimalna kwota na jaką możemy założyć lokatę wynosi 1000 złotych. Lokata ma charakter stały i nie odnawia się automatycznie po wygaśnięci okresu lokaty. W momencie wygaśnięcia środki automatycznie przekazywane są na rachunek właściciela w skoku Stefczyka.

Zerwanie lokaty w skok Stefczyka

Zrywając lokatę przed upływem 3 miesięcy tracimy całość odsetek. Po upływie 3 miesięcy czyli zamknięciu pierwszej części lokaty, uzyskujemy dostęp do części środków z lokaty bez konieczności jej zrywania i bez ryzyka utraty odsetek.

Lokatę możemy założyć za pośrednictwem internetowego systemu skoku lub w placówkach kas. Na stronie internetowej skoku możliwe jest za pośrednictwem dostępnych kalkulatorów dokładne wyliczenie odsetek z oferowanych lokat.

Oprocentowanie, zasady i warunki lokaty aktualne na 17czerwca2010. W celu sprawdzenia aktualnej oferty na lokaty w skoku Stefczyka zachęcamy do odwiedzenia witryny internetowej skoku lub wizytę w placówek na terenie całego kraju.