Lokata terminowa „Swobodnie Zarabiająca” w Banku Zachodnim WBK

Lokata swobodnie zarabiająca w banku zachodnim WBK charakteryzuje się możliwością wypłaty środków w dowolnym momencie trwania lokaty bez konieczności utraty zgromadzonych odsetek. Wypłacając środki przed upływem terminu lokaty, właściciel otrzymuje całość wypracowanych odsetek za okres trwania lokaty zgodnie z przyjętym oprocentowaniem z dnia założenia lub odnowienia lokaty.

Lokata swobodnie zarabiająca ma charakter lokaty odnawialnej. Po zakończeniu okresu lokaty, lokata automatycznie odnowi się na taki sam okres, bez konieczności wizyty w banku. Oprocentowania i warunki są zgodne z obowiązującymi warunkami  z dnia odnowienia lokaty.

Lokata oprocentowana jest do 4,25% w skali roku w zależności od kwoty na jaką opiewa lokata. Oprocentowanie rośnie wraz ze wzrostem kwoty jaką zainwestuje klient i kształtuje się następująco:

Lokata Swobodnie Zarabiająca (6 m-cy) od 1 000 (włącznie) do 50 000 zł

– oprocentowanie stałe 3,75%

Lokata Swobodnie Zarabiająca (6 m-cy) od 50 000 (włącznie) do 100 000 zł

– oprocentowanie stałe   4,00%

Lokata Swobodnie Zarabiająca (6 m-cy) powyżej 100 000 zł (włącznie)

– oprocentowanie stałe 4,25%

Zerwanie lokaty

Zrywając lokatę przed okresem wygaśnięcia lokaty zyskujemy całość wypracowanych przez ten okres odsetek. Lokatę można założyć w placówce banku, przez internetowy system oferowany przez bank zachodni WBK oraz infolinię banku.

Oprocentowanie, zasady i warunki lokaty aktualne na dzień 14czerwca2010. W celu sprawdzenia aktualnej oferty na lokaty w banku zachodnim WBK zachęcamy do odwiedzenia witryny internetowej banku lub wizytę w placówce.