Bank BPH

Lokaty terminowe to obok obligacji skarbowych najbezpieczniejszy sposób pomnażania swoich pieniędzy. W ofercie banku BPH  znajdziecie Państwo bogaty wybór lokat terminowych. Bank oferuje lokaty w polskich złotych oraz w wiodących walutach światowych tj. w dolarach amerykańskich i euro. Na uwagę zwraca dość niska kwota minimalna lokaty tj 1000 w przypadku złotych, 500 dolarów lub 250 euro.

Oprocentowanie lokaty jest stałe, bez względu na okres na który zakładana jest lokata. Wysokość oprocentowania nie jest uzależniona od kwoty na jaką zakładamy lokatę.

Lokata ma charakter odnawialny. Po upływie okresu na jaki klient otworzył lokatę, lokata automatycznie się odnawia na taki sam okres na warunkach oferowanych w dniu odnowienia lokaty.

Wysokość oprocentowania:

Lokaty standardowe:
3 miesiące 4,00 %
6 miesięcy 4,25 %
12 miesięcy 4,50 %
24 miesiące 5,25 %
36 miesięcy 5,50 %

Przy większych kwotach na która planujemy założyć lokatę bank oferuje możliwość negocjacji wysokości oprocentowania. Bank oferuje możliwość założenia lokaty w swoich placówkach na terenie całego kraju oraz przez Internet. Wariant internetowy dostępny jest dla klientów posiadających konta Sezam w banku.

Zerwanie lokaty

Zrywając lokatę terminową w banku BPH narażenie jesteśmy na utratę całości odsetek.

Oprocentowanie, zasady i warunki lokaty aktualne na 16czerwca2010. W celu sprawdzenia aktualnej oferty na lokaty w banku BPH zachęcamy do odwiedzenia witryny internetowej banku lub wizytę w placówce.